Skupine v ustanavljanju

Ustanavljamo nove skupine v Sloveniji. Spodaj poiščite pravi kontakt glede na regijo in nas kontaktirajte nas.
Odkrijte odličen način kako lahko kot član BNI-ja povečate svoj posel in pridobite nove stranke.   

Business Networking Adria d.o.o.
Verovškova 55
1000 Ljubljana
telefon: + 386 (0) 590 34 590
email: info@bni-slovenia.com

Barbara Fortuna 
Director Consultant
BNI Grosuplje 
barbara@bni-slovenia.com
051 387 178

Gaber Marolt
Director Consultant
BNI Maribor 
gaber@bni-slovenia.com
041 499 399

                  

Miha Bandalo
Director Consultant
BNI Kranj
miha@bni-slovenia.com
031 610 627

Marjeta Trobiš
Director Consultant
BNI Sinergija 
Kozina - Hrpelje
marjeta@bni-slovenia.com
031 422 418

Rebeka Matičevič
Director Consultant
BNI Krško
rebeka@bni-slovenia.com
040 171 217

Lilijana Mandelj
Director Consultant
BNI Trbovlje
lilijana@bni-slovenia.com
051 634 789

Uroš Kristan
Director Consultant
BNI Velenje
uros@bni-slovenia.com
040 748 438

Jernej Brenholc
Director Consultant
BNI Murska Sobota
jernejb@bni-slovenia.com
041 604 881

Jernej Suša
Director Consultant
BNI Postojna
jernejs@bni-slovenia.com
031 648 066

   

The Latest From BNI View All